Через дощ і шквал – до «золота»

Головна, Новини, Слайд

У Києві, 19 вересня, на Матвіївській затоці пройшов чемпіонат Київської області з веслування на байдарках та каное.

Команда Вишгородської  міської  ДЮСШ здобула: «золото» – Софія Жуланова (К1 200 метрів), «бронза» – Микола Музичук (К1 200 метрів), і ще одна бронза в Антона Рослова (К1 500 метрів). Двічі п’ятими фінішували Костянтин Казаков та Кіра Жуланова. Ще дванадцять спортсменів змагалися в фіналі А. Фіналістом нелегких перегонів був і наймолодший учасник команди Гліб Гуриненко.

Веслярі-академісти завершували сезон 2021 року виступаючи у командному чемпіонаті України. Змагання відбулися 16-17 вересня у Києві.

П’яте місце в Івана Язенка та Максима Кузнецова в двійці парній легкої ваги. У складі четвірки парної легкої ваги ці  спортсмени були четвертими. В ній же  веслував ще один наш вихованець Олександр Панасюк.

Переможцями фіналу Б стала четвірка парна – Богдан Кузьминський, Валерій Ус та Гліб Веденко.

Змагання вже у минулому, попереду навчально-тренувальні збори з активним відпочинком і майбутні великі та малі перемоги.