Довгоочікуваний дитсадок на Київщині зводять «з нуля»

Головна, Новини

У селі Синяк Вишгородського району триває будівництво дошкільного навчального закладу. До цього жоден дитсадок у населеному пункті не працював.

На цьому сьогодні, 28 вересня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Жодне село чи місто не може функціонувати повноцінно, якщо там не належно розвинута соціальна сфера. Наприклад, жителі села Синяк не один рік зіштовхувалась із проблемами через відсутність дитячого садка. Працювати людям потрібно, а дітей залишати не було де. У рамках «Великого будівництва» це питання нарешті зрушилось із місця. До кінця цього року сучасний дошкільний навчальний заклад там плануємо добудувати», – уточнив Василь Володін.

Будівельники вже звели двоповерхову будівлю, оздобили фасад, встановили вікна та двері. Зараз їм залишилось завершити влаштування інженерних мереж, виконати благоустрій території та облаштувати дитячий майданчик.

Після завершення будівельно-монтажних робіт заклад зможе прийняти 75 дітей.

Також у Миронівці триває зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу. Це один із масштабних спортивних проєктів, який реалізується на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Результати роботи заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик обговорив із представниками підрядної організації та головою Миронівської громади Віталієм Савенком.

«До 30-ї річниці Незалежності України на Київщині відкрили потужну Академію спорту в Бучі. Зараз на черзі ще один проєкт щодо створення фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці. Поки дозволяють погодні умови, маємо активно працювати, щоб встигнути все зробити заплановане по-максимуму. Акцентував на цьому будівельникам. До консенсусу дійшли, темпи робіт на об’єкті пришвидшать. Триматиму це питання на контролі», – прокоментував Андрій Лісовик.

Будівельникам залишилось завершити фасадні роботи й внутрішнє опорядження, утеплити цокольну частину, прокласти внутрішні інженерні мережі, докупити частину обладнання та інвентаря, влаштувати ліфти та провести благоустрій прилеглої території.

Інф. КОДА