Etno Fashion show “ВІДОМІ ЖІНКИ ВИШГОРОДЩИНИ”

Головна, Новини, Слайд

Яскраві зразки народного вбрання у сучасному контексті напередодні свята осенин проявляться у Вишгородському історико-культурному заповіднику під час барвистого свято жіночності й краси. 17 вересня у Музеї давньоруського гончарства відбудеться ETNO Fashion Show «Видатні жінки Вишгородщини».

Головна мета заходу – збереження та популяризація національного надбання – стародавнього вишитого одягу, адже саме в ньому закодовано багато символів сили і добробуту, краси та оберегів українського народу.

До свята долучилися й талановиті музиканти та виконавці Вишгородщини. На модній події буде представлена фотовиставка талановитої української дизайнерки й авторки проекту Etno fashion by Katerina Potlova Катерини Потлової.

Родзинка свята ETNO Fashion Show «Видатні жінки Вишгородщини» – вінки ручної роботи Міли Ведєнєвої-відомого українського дизайнера та засновниці етно-проєкту «Творча майстерня «Mila Ukraina» (Міла Україна).У межах свята запланована атмосферна фотосесія в українському народному одязі та дизайнерських вінках.

Кожна небайдужа до мистецтва людина може долучитися до доброї справи – відвідати ETNO Fashion Show «Видатні жінки Вишгородщини», взяти участь у фотосесії і зробити свій власний внесок у збереження національного коду українців.

Частину коштів, зібраних на заході, буде спрямовано на благодійні цілі – на підтримку маленького Богдана Шкути, якому 3,5 рочки і який дуже потребує благочинної допомоги небайдужих людей.Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Зірковий гість й ведучий ETNO FASHION show ,,ВІДОМІ ЖІНКИ ВИШГОРОДЩИНИ» – відомий український актор і співак,заслужений артист України ВІТАЛІЙ БОРИСЮК!

Організатор ETNO Fashion Show «Видатні жінки Вишгородщини»:

🔸

Вишгородський історико-культурний заповідник

Партнери:

🔸

PR агенція Lucky Ukraine(засновник-Олеся Тарасенко)

🔸

Etno fashion by Katerina Potlova-партнер фотовиставки

🔸

Творча Майстерня Mila Ukraina ,,Квіткова майстерня»

🔸

,,Магазин квіти» та

🔸

,,Агроном»

🔸

Екоферма «Бабині кози»

🔸

Сімейна ферма «Е Коза»

🔸

Ресторан,,Галс».

Інформаційні партнери:

🔸

«Слово» – щотижнева газета Вишгородщини

🔸

КиевVласть-інформаційне агентство

🔸

«Моя Київщина» -інформаційне агентство

🔸

,,Погляд» – інформаційна агенція

🔸

,,Сільське життя»

🔸

Інформаційний портал Lucky Ukraine.

Замовити запрошення можна за телефонами:+38050 712 58 84, +3804596 25 315www:vikz.org.ua