Хурма не боїться морозу

Головна, Новини

Чимало людей вважає, що клімат України не підходить для вирощування хурми? Це не так!  В наших краях хурма майже не мала шансів прижитися. Так було раніше, поки селекціонери не створили гібрид, який не тільки підходить для нашого клімату, але й дає розкішний врожай. На виведення цього сорту вітчизняним вченим знадобилося більше п’ять років.

Сорт є скоростиглим, урожайним. Стійкий до хвороб та примх погоди, не боїться морозів. Єдина вимога – висаджувати саджанці треба у сонячному місці. Підходить як для саду, так і для вирощування вдома на балконі.

 Гібридна хурма – новий сорт раннього терміну дозрівання, плоди дозрівають в середині серпня-вересні. Однодомна рослина, плодоносить без запилювання, а також сама може бути обпилювачем для інших сортів хурми (східної і віргінської),  тому має жіночі і чоловічі квітки. Висота рослини 3-3,5 м, що дуже важливо для невеликих ділянок. Сорт придатний для вирощування в зимовому саду. В плодоношення вступає на  1-2 рік. Забарвлення плодів від яскраво-жовтого до бордового. Вага плодів сягає 115-120 грамів. Насіння мало. Морозостійкість українського гібриду вражає – витримує 38 градусів.