Хортингісти здобули призові місця

Головна, Новини, Слайд

Слово хортинг походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорозька Січ. 21 серпня 2009 року, Міністерство молоді та спорту України, офіційно визнало хортинг як вид спорту. І спортсмени Вишгородщини показують неабиякі успіхи у цьому виді спорту.

5-7 листопада 2021 року відбувся Чемпіонат України з хортингу у
Мелітополі Запорізької області. Вісім спортсменів Пірнівської громади у складі СК Характерник, під керівництвом тренера Віталія Бруневича взяли участь у змагання у двох розділах: сутичка (8-13 років) і двобій (14-18, 18+ років).

Вітаємо спортсменів з результатами: Стукач Софія – 1 місце; Дідовець Злата – 1 місце; Тищенко Маргарита – 1 місце; Тищенко Соломія – 2 місце; Головач Вікторія – 1 місце; Білоус Назар – 3 місце; Петриченко Анжела – 2 місце; Білоус Вікторія – 1 місце.

Старші спортсмени Дідовець Злата, Головач Вікторія і Білоус Вікторія за результатами змагань захистили звання стати Кандидатом в Майстри Спорту України та потрапили у збірну нашої країни з хортингу. СК Характерник посів перше командне місце.


Хортинг — це сучасне українське бойове мистецтво, створене в Україні. Також хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.


Засновники цього єдиноборства пояснюють, що