Нескореним війною присвячується

Головна, Новини

У Національному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» презентували книгу «Нескорені війною», авторами якої є  Валентина Шевченко та Олена Аршинова (м. Ізмаїл). Книга присвячена Героям України, військовослужбовцям, добровольцям, учасникам бойових дій та волонтерам.

На презентації, яку провели автори видання, зібралося поважне товариство. Серед гостей – директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, керівник ГО «Українська спілка прикордонників», член громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби України Олег Каплун, волонтери з Запоріжжя Артем Федоров та Олександр Мусійченко, заступник голови ГО «Центр реабілітації ветеранів АТО», Петро Марченко, представники місцевого самоврядування на активісти Вишгородщини та Петрівської громади.

Директор музею, заслужений працівник культури України Іван Вікован щиро подякував учасникам АТО-ООС, які продовжують боронити нашу землю, героям книги, авторам та всім тим, хто допомагав у її створенні. Учасники презентації вшанували українців, які загинули на Сході України, захищаючи цілісність та незалежність своєї держави, хвилиною мовчання.

Валентина Шевченко, знайомлячи гостей із книгою,звернула увагу на такий уривок: «Кажуть – територія Бессарабії – то не Україна. І ми це вислуховували у волонтерському наметі, який став центром патріотичних зібрань. На щастя, з’ясувалось, що є українці, як у місті, так і в Ізмаїльському районі, які вміють натхненно захищати свій народ, його культуру, українську мову і символи української держави».

Олена Аршинова – дружина прикордонника, учасника бойових дій, згуртувала навколо себе ізмаїльських волонтерів. Вона розповіла присутнім про різні етапи написання книги. Під час  презентації транслювались відеоролики національно-патріотичного змісту.

Волонтерський підрозділ «Комітет дружин та матерів прикордонників» в Одеській області, м. Ізмаїл який очолює Олена Аршинова, вручив подяки Галині Колесник за активну громадську позицію, та сержанту Любові Нурієвій (в.ч.3077) за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та героїзм, проявлений в зоні бойових дій.

Від Івана Вікована  за активне сприяння у національно-патріотичному вихованні молоді подяки отримали Олена Аршинова, Валентина Шевченко та Петро Марченко.

І, звичайно ж, усі присутні на зустрічі отримали книги з авторським підписом.

За матеріалами Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році»