Низький уклін всім небайдужим до дитячої долі

Головна, Новини, Слайд

30 вересня, щорічно в Україні відзначається День усиновлення. Із нагоди цього свята заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації Тетяна Волотовська разом із виконуючим обов’язки начальника служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської райдержадміністрації Катериною Грищенко взяли участь в урочистому заході, що відбувся у смт. Іванків Вишгородського району.

На гостей чекав яскравий концерт, присвячений вдячності усиновлювачам, опікунам, піклувальникам – усім, хто причетний до усиновлення, виховання та піклування про долю дітей.

Організаторами заходу були служба у справах дітей та сім’ї Іванківської селищної ради: начальник служби- Ірина Матюшок та головні спеціалісти- Олена Лях, Наталія Циганенко, Мар’яна Бірюк.

Зі словами подяки виступила Тетяна Волотовська, а також перший заступник голови Іванківської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів влади Оксана Кадун та Катерина Грищенко. Присутні мали змогу насолодитись музичними та пісенними творами у виконанні дітей, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та центрах соціальної підтримки.

По завершенню концерту глядачі запрошені на майстер-класи з виготовлення патріотичних виробів , які виконували дітки Дитячого будинку сімейного типу родини Бородуліних та Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Нова надія”.

Відбулось і засідання круглого столу представників Вишгородської районної державної адміністрації з представниками служби у справах дітей та сім’ї Іванківської селищної ради, директором центру соціальних служб Людмилою Возною, начальником управління соціального захисту населення Іванківської селищної ради Наталією Терещенко.

На засіданні обговорювалися наступні питання: про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Іванківської селищної ради; про дітей, які перебувають у закладах інституційного догляду та потребують влаштування в сімейні форми; про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської районної державної адміністрації; про необхідність популяризації таких форм виховання як ДБСТ та інші нагальні питання.

Поки проходило засідання, вихованці ДБСТ родини Бородуліних та ЦСПДС “Нова надія” підготували чудовий флешмоб з нагоди Дня усиновлення.

Від Вишгородської районної державної адміністрації Тетяна Волотовська вручила діткам цікаві подарунки, після чого з такими ж подарунки завітала і до Поліської громади.

Ми щиро дякуємо за теплу гостинність та висловлюємо велику вдячність, низький уклін всім небайдужим до дитячої долі .

Усиновлення- це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Інф. Вишгородської РДА