Реконструйовано басейн у Славутичі

Головна, Новини

У місті Славутич завершено реконструкцію басейну «Дельфін».  Про це повідомили у  Київській обласній держадміністрації, зауваживши, що реконструкція відбувалася у межах програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Басейн у місті Славутич було збудовано наприкінці 1980-х років. Він потребував модернізації, в тому числі, впровадження принципів безбар‘єрності. Під час  реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення. Тож відтепер дорослі та маленькі мешканці міста та прилеглих громад, в тому числі користувачі з особливими потребами, зможуть користуватися оновленим басейном з користю для свого здоров‘я», – прокоментував подію перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

Критий басейн розрахований на відвідування різних вікових груп. На території закладу – дві ванни для плавання: доросла – 25х8,5 метра і дитяча – 10х6 метрів.

Загальна вартість виконаних робіт з реконструкції «Дельфіна» склала 49,1 мільйона гривень.  Виконувала роботи підрядна організація ТОВ «Буденергомонтаж».

 «Відновлення і створення інфраструктури для нас – одне з пріоритетних завдань. Ми розуміємо, що підтримувати здоровий спосіб життя без якісних спортивних об’єктів просто неможливо. Тому в Київській області на відновлення спортивної інфраструктури робиться акцент. Я впевнений, басейни, які ми зараз відновлюємо, слугуватимуть жителям регіону і для професійних тренувань, і для здорового відпочинку» – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Це не єдиний спортивний об’єкт у Славутичі, який реконструйований цього року. Як розповіла народний депутат від 96-го округу Ольга Василевська-Смаглюк, наразі завершена реконструкція спортивного комплексу «Олімпієць».  Для проведення робіт залучались кошти з різних джерел. «Роботи виконані за обласні та кошти місцевого бюджету. У спортивному комплексі провели заміну покрівлі, утеплили стелю та стіни, замінили вікна. Комплекс проведених робіт надасть можливість ефективно експлуатувати будівлю та створити комфортні умови для заняття спортом та проведення змагань», зауважила Ольга Василевська-Смаглюк.

ДО РЕЧІ. У 2022 році до програми «Велике будівництво» включено п’ять спортивних об‘єктів Київщини. Щоправда, об’єктів з Вишгородського району у переліку немає.

 Інф. «Слова»