Серце, віддане дітям

Головна, Новини

Напередодні Дня вчителя в редакцію «Слова» завітала Раїса Василівна Роговець із Демидова. Вчителька англійської мови із півстолітнім педагогічним стажем із сльозами на очах ділилася спогадами про неспокійні шкільні будні минулих років, не оминула й історії села, яке із 1967 року стало їй рідним, де вчителювала багато літ.

Нещодавно, через 50 років відбулася зустріч випускників Демидівської школи. Серед присутніх були В.К. Осипова, Л.В. Давидок, М.С. Кожум’яка, Т.П. Гулакова, Г.Я. Смирнова. Спогади про далекі, але незабутні шкільні роки переповнювали серця радістю і смутком. Бо життя невблаганно вносить свої корективи.

Від деяких новин серця пройняло німотним болем. Згадали шанованих у селі людей, які завершили життєвий шлях, але залишилися у вдячній пам’яті односельців. Це М.І. Себякіна, М.О. Романюк, І.М. Карпенко. Та естафету доброти і людяності цих творчих людей продовжують втілювати в життя їхні однодумці.

А поважний ювілей Раїси Василівни на початку серпня нинішнього року співпав із тридцятиріччям Незалежності України.

Не забули мудру, терплячу наставницю тисячі вдячних учнів із усіх куточків неосяжної землі. І вона залишається серцем і душею із своїми вихованцями, вболіває за прийдешній день рідного Демидова, гортає сторінки поступу у незалежній Україні, зокрема, духовного й культурного розвитку.

Подаємо нотатки-роздуми Учителя з великої букви і бажаємо Раїсі Василівні здоров’я, наснаги, залишатися ще багато літ такою енергійною, людяною, активною читачкою нашої газети і творцем сторінок життєдіяльності рідного села.