Смаколики для «гвардійця» Брайса

Головна, Новини

Кінологічна служба Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, що дислокується у Вишгороді (військова частина 3027) є гордістю Національної гвардії. А нещодавно  на базі цієї військової частини  відбулись змагання кінологів за першість Північного оперативно-територіального об’єднання.

13 кінологів разом зі службовими собаками упродовж тижня проходили непрості випробування у двох категоріях виконання вправ. У першій з них змагались собаки-«детектори», які мали довести свій вишкіл у пошуку зброї, вибухових речовин та набоїв в транспорті та приміщеннях. Дуга категорія стосувалась розшукових собак: вони демонстрували загальну слухняність, показували, як уміють долати смугу перешкод, «затримували» умовного злочинця, тощо.

У Першій Президентській бригаді зауважують, що серед собак-учасників змагань, були присутні й двоє титулованих чотирилапих гвардійців, які вже мають досвід у подібних заходах. Це собаки на ім’я Брайс і Гром. Вони вже мають здобутки на різноманітних всеукраїнських та регіональних змаганнях.

Так звані «старички», як завжди, показали впевнені результати. Ну, а молодь підтягується, є чому їх учити, вони перспективні. Мені приємно, що з кожним роком кількість учасників наших змагань зростає», – зазначив начальник кінологічної служби Київського управління Національної гвардії України Ярослав Марченко.

Під час змагань гвардійці та їх хвостаті «колеги» продемонстрували вправність і  відмінну тренованість. За результатом турніру серед собак перемогу здобув досвідчений пес на ім’я Брайс. Нацгвардійці-учасники змагань, які зайняли призові місця, отримали кубки та грамоти, а їхнім чотирилапим підопічним дісталось чимало смаколиків.

Інф. «Слова»