У Славутичі збудують особливий басейн

Головна, Новини

 «У місті Славутич, яке є пілотним в Україні зі створення безбар’єрного простору, буде відновлено басейн. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, в тому числі для маломобільних груп населення», – про це розповів  голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін. Він зауважив, що майбутній об’єкт також зведуть з дотриманням принципів безбар’єрності.

Загалом цьогоріч на Київщині у межах  державної програми «Велике будівництво» заплановано спорудження та реконструкція шести  спортивних об‘єктів. Басейн у Славутичі за принципами безбар‘єрності – лише один з них.

Крім того, буде реконструйовано та збудовано п‘ять інших спортивних об‘єктів. Йдеться про будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Миронівка, стадіону в с. Переяславське, Переяслав-Хмельницького району, реконструкцію стадіону Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, будівництво стадіону Волошинівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської селищної ради у с. Волошинівка Баришівського району, Будівництво академії спорту в м. Буча», – перераховує заплановані об’єкти пресслужба Київської обласної держадміністрації.

Василь Володін підкреслив: «Українські міста повинні бути зручними для мешканців, тому принципи безбар‘єрності ми враховуємо під час будівництва всіх наших соціальних інфраструктурних об‘єктів».