Учасники наради обміняли досвідом

Головна, Новини, Слайд

13 вересня у Вишгородській районній державній адміністрації відбулась нарада з керівниками відділів/управлінь освіти територіальних громад Вишгородського району.

Засідання проводилось за головування заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації Тетяни Волотовської та за участі начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту РДА Вікторії Добровольської.

У нараді також взяли участь доктор філософії, автор навчально-методичного комплексу “Основи сім’ї ” Адріан Буковинський та представник даного проєкту у Вишгородському районі Констянтин Гренчук з презентацією курсу “Основи сім’ї ” та з метою запровадження додаткового навчального предмету у освітніх закладах Вишгородського району.

Під час наради обговорювалися наступні актуальні питання: організація харчування у закладах освіти; питання вакцинації працівників закладів освіти; стан готовності закладів освіти до опалювального сезону; питання протипожежної безпеки та стан виконання приписів Держпродспоживслужби; акція “Зростаємо разом” (висадження дерев першокласниками); подання статистичної та оперативної звітності.

Тетяна Волотовська разом з начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Вікторією Добровольською надали інформаційні роз’яснення з приводу вищезгаданих питань керівникам відділів/управлінь освіти територіальних громад.

Під час наради керівники установ обмінювалися досвідом роботи у своїх громадах, отримували відповіді на актуальні питання.

Визначено дату наступного засідання: 25 жовтня 2021 року о 14:00.

Інф. Вишгородської РДА