Уже наприкінці січня зробити КТ можна буде у Вишгородській лікарні

Головна, Новини

Напередодні новорічних та різдвяних свят, з інспекційним візитом до Вишгородського району завітали Лукеря Іван Михайлович, заступник Міністра розвитку громад та територій України; Володін Василь Геннадійович, голова Київської обласної державної адміністрації; заступники голови КОДА.

Інспекційний візит спрямований на ознайомлення із завершенням капітального ремонту приймального відділення КНП “Вишгородська центральна районна лікарня” за національним проєктом “Велике будівництво”.

Олексій Данчин, виконуючий обов’язки голови Вишгородської райдержадміністрації, Андрій Анісімов, голова Вишгородської районної ради та Сергій Бойчунь, заступник генерального директора ЦРЛ провели екскурсію відремонтованими приміщеннями приймального відділення.

Капітальний ремонт самого приймального відділення здійснено за кошти державного бюджету на суму 6 млн грн, також за кошти районного бюджету на суму 2,3 млн грн відремонтовано кабінети рентгенологічного та КТ досліджень. Від Міністерства охорони здоров’я наша лікарня отримала довгоочікуванний новий КТ апарат «CANON». Зараз КТ апарат працює в тестовому режимі, здійснюються необхідні монтажні роботи, оформлюється відповідна документація и вже наприкінці січня 2021 року КТ в нашій лікарні запрацює на повну потужність. На черзі – отримання нових апарату УЗД та рентгенапарату. Ремонт було здійснено відповідно до усіх сучасних норм ДБН. Відремонтовані вхідна група, коридори, замінений вантажний ліфт, встановлено розсувні системи, оновлені кабінети – це ще неповний перелік капітального ремонту.

Приємно відзначили проведену роботу заступник Міністра та керівництво області. Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін окремо підкреслив, що так швидко і, головне, якісно відремонтовано лікарню саме у нашому районі. І її, як приклад, наводитимуть всім іншим районам нашої області.

Ми перші, хто своєчасно провели ремонтні роботи та встановили КТ апарат.

Дякуємо усім, хто долучився до реалізації проєкту. Сподіваємося, що поліпшення умов медичного обслуговування вже незабаром відчують усі мешканці Вишгородського району.

Інф. Вишгородська РДА