Як Вишгородщина готується до зими

Головна, Новини, Слайд

Осінь вступила у свої права – отже, початок опалювального сезону неминуче наближається. Як іде підготовка до нього на Вишгородщині? Це питання обговорювалося минулого тижня на засіданні районного оперативного штабу з питань підготовки та забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Вишгородського району в осінньо-зимовий період 2021/2022 року. Провів нараду виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин.

На нараді було розглянуто ряд актуальних питань. Серед них, зокрема, такі: забезпечення виконання планових показників з комплексної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи у 2021/2022 році; сприяння укладанню договорів на постачання природного газу в опалювальному сезоні, що наближається; забезпечення належного запасу паливо-мастильних та посипочних матеріалів; винесення на розгляд на засіданнях виконавчих комітетів місцевих рад рішень про встановлення для теплопостачальних підприємств тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, та постачання гарячої води для усіх категорій споживачів з урахуванням нових змін в законодавстві.

Із доповідями виступили профільні заступники голів територіальних громад та керівники відповідних установ і підприємств Вишгородського району, зокрема, Вишгородського районного комунального підприємства “Вишгородтепломережа”, Вишгородського міського комунального підприємства “Водоканал”, комунального підприємства “Управляюча компанія” Вишгородської міської ради, комунального підприємства Димерської селищної ради “Демидівкомунгосп” , Вишгородського відділення АТ “Київоблгаз”.

Складом районного оперативного штабу було визначено дати наступного засідання, ряд вказівок та доручень для органів місцевого самоврядування.

Також наприкінці минулого тижня Олексій Данчин здійснив ряд робочих поїздок, виїзних робочих нарад до громад району, на яких ішлося про початок опалювального сезону, а також розглядалися інші важливі для громад питання.

Зокрема, виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної держадміністрації провів виїзну робочу нараду у Димерській громаді. У ній взяли участь селищний голова Володимир Підкурганний, заступники селищного голови, заступник міського голови Віталій Сардак, керівник комунального підприємства «Вишгородтепломережа» Олександр Таран, начальник районного центру соціальної підтримки та комплектування Микола Прибора.

Під час наради було обговорено питання вчасного запуску опалювального сезону у Димерській громаді; підготовчі та організаційні роботи із забезпечення проведення навчальних занять батальйону територіальної оборони Вишгородського району; питання завершення будівельних робіт закладу дошкільної освіти “Капітошка” в селі Козаровичі.

За підсумками виїзної наради були прийняті відповідні рішення, опрацьовано механізми співпраці громади, місцевих комунальних підприємств і КП “Вишгородтепломережа” щодо забезпечення населення теплом.

Серед робочих поїздок Олексія Данчина також був візит до Лебедівки, де виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної держадміністрації проінспектував хід капітального ремонту закладу дошкільної освіти у цьому населеному пункті. Нагадаємо, що будівельні роботи виконуються відповідно до Національної програми “Велике будівництво”.

Олексій Данчин відзначив темпи роботи з капремонту на достатньому рівні. Зокрема,це: завершення перекриття даху; внутрішні оздоблювальні роботи; встановлення витяжної системи у харчоблоці; облаштування благоустрою території садочка тощо. Однак, зауважив, Олексій Данчин, потрібно виконати ще значні обсяги робіт, тож районна держадміністрація тримає хід капітального ремонту на контролі.

Інф. Вишгородської районної держадміністрації