Збір лідерів учнівського самоврядування

Головна, Новини

Вишгородським міським центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» за ініціативи соціально-гуманітарного управління Вишгородської міської ради на онлайн-платформі «Zoom Meeting» 23 березня проведено збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородської територіальної громади, в якому взяли участь представники усіх закладів загальної середньої освіти. Мета збору – моделювання діяльності органів учнівського самоврядування Вишгородської об’єднаної територіальної громади.

Найактивнішу учнівську молодь привітав Вишгородський міський голова  Олексій Момот, та побажав лідерам-підліткам проявляти громадську активність та виступати з ініціативами, які підтримає він особисто, соціально-гуманітарне управління та міська рада, адже від ініціативної учнівської молоді залежить майбутнє нашої громади.

Координатор учнівського самоврядування громади, методист «Дивосвіту» Олександр Андріяш запропонував програму збору. Делегати познайомились та розповіли про своє бачення щодо роботи ради. Потім у брейнштормі (мозковий штурм) «Стан та якість участі учнівського самоврядування в процесах прийняття рішень на рівні школи, громади» з’ясували нагальні питання.

Розділившись на дві групи, у двох «сесійних залах» лідери розробляли статут нового органу учнівського самоврядування та положення про вибори. Розробкою статуту займалися під керівництвом Олександра Яцуна, голови Вишгородської районної ради учнівського самоврядування 2018-2020 року. Положення про вибори голови учнівського самоврядування розробляли під керівництвом Анастасії Соловйової, заступника голови Вишгородської районної ради учнівського самоврядування 2018-2020 року. Учасники сесій, заохочені досвідченими лідерами самоврядування, активно обговорювали проекти. Наступним етапом заходу стало загальне обговорення напрацювань та внесення доповнень до проєктів.

А на сесії, що запланована на квітень цього року,  всі напрацювання стануть основою для планування подальшої діяльності ради учнівського самоврядування Вишгородської громади.

Сподіваємось, що нашим активним, завзятим, цілеспрямованим, творчим лідерам вдасться реалізувати всі свої ідеї та плани і зустрічатися на своїх сесіях в режимі онлайн.

Оксана РЯБЕЦЬ, заступник директора Вишгородського міського центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»