Життя прожити – не поле перейти

Головна, Новини, Слайд

У народі кажуть: молодість дається всім, а от достойну старість ще треба заслужити. То ж 99-річчя, яке поважна жителька села Пірнове Галина Ївженко відзначила 12 лютого, стало святом для всієї громади.

Ця тендітна бабуся та її родина своє життя невтомною працею присвятили служінню своїй країні. Галина Петрівна – ветеран праці, учасник Другої Світової війни та вдова ліквідатора аварії на ЧАЕС. Зараз Галина Петрівна проживає з донькою Софією Степанівною. Звичайно, роки беруть своє – іменинниця трохи погано бачить та чує, однак захватом розповіла про своє життя гостям, які у цей день прийшли привітати її з поважною датою.

Від імені всієї громади до Галини Петрівни з привітаннями, найщирішими побажаннями та подарунками завітали голова Пірнівської об’єднаної територіальної громади Сергій Книжников,  депутат Михайло Романенко, начальник соціальної служби громади Вікторія Лемешко та соціальний працівник Галина Буяло. «Бажаємо Вам прожити ще багато років у здоров’ї і гарному самопочутті, щоб кожен Ваш день був наповнений любов’ю близьких людей, приносив радість, усмішки і приємні хвилини. Щоб життя було наповнене цікавими подіями, а позитивний досвід прожитих років Ви передали дітям і онукам!», – звучали сердечні побажання.

Іменинниця отримала подарунки від сільського голови, Вишгородської районної організації товариства Червоного хреста України та благодійного фонду.  Серед подарунків був і святковий торт із свічками.

Родина іменинниці привітно прийняла гостей та пригостила смаколиками.

!Ми пишаємося, що в нашій громаді є люди поважного віку та старожили! Здоров’я та довголіття усім!”, зазначають у Пірнівській громаді.

Інф. «Слова»